Menu Główne

Plan nauczania PLO 2008/2009

 

PRZEDMIOT

KLASA I

 

religia

Justyna  Gościniak

1

j.polski

Monika Anuszkiewicz

4

j.angielski

Dominika Trzybulska, Karolina Błaszkowska

6

j.niemiecki

Anna Biernat

2

j.niemiecki rozszerzenie

Anna Biernat

2

j.francuski

---------------

0

j.włoski

---------------

0

matematyka

Eugeniusz Świtała

3

matematyka rozszerzenie

Eugeniusz Świtała

2

historia

Mirosław  Grzelczyk

2

historia rozszerzenie

Mirosłąw Grzelczyk

2

biologia

Irena Dziamarska

2

biologia rozszerzenie

Irena Dziamarska

2

geografia

Anna Frąckowiak

2

geografia rozszerzenie

Anna Frąckowiak

2

chemia

Halina  Pogrzebska

2

fizyka

Róża Myszkowska

2

wiedza o kulturze

Monika Anuszkiewicz

1

przedsiębiorczość

Stefania  Krause

2

wiedza o społeczeństwie

Mirosław Grzelczyk

1

wychowanie fizyczne

Grzegorz Hamrol

3

plastyka

Renata  Wenzel

1

technologia informacyjna

Eugeniusz Switała

2

przysposobienie obronne

--------------------

0

godzina wychowawcza

Hanna Kurasińska

1

razem / razem  uczeń

 

41 / 33

 

PRZEDMIOT

KLASA II

 

religia

Justyna  Gościniak

1

j.polski

Monika  Anuszkiewicz

6

j.angielski

Dominika Trzybulska, Karolina Błaszkowska

6

j.niemiecki

Anna Biernat

2

j.niemiecki rozszerzenie

Anna Biernat

2

j.włoski Hanna  Kurasińska

2

j.włoski rozszerzenie

Hanna  Kurasińska

2

matematyka

Eugeniusz Świtała

3

matematyka rozszerzenie

Eugeniusz Świtała

2

historia

Mirosław  Grzelczyk

2

historia rozszerzenie

Mirosław Grzelczyk

2

biologia

Irena Dziamarska

2

biologia rozszerzenie

Irena Dziamarska

3

geografia

Anna Frąckowiak

2

geografia rozszerzenie

Anna Frąckowiak

2

chemia

Halina Pogrzebska

1

fizyka

Róża Myszkowska

1

wiedza o kulturze

Monika Anuszkiewicz

1

przedsiębiorczość

Stefania  Krause

2

wiedza o społeczeństwie

Mirosław Grzelczyk

1

wychowanie fizyczne

Grzegorz Hamrol

3

plastyka

Renata  Wenzel

1

technologia informacyjna

---------------

0

przysposobienie obronne

---------------

0

godzina wychowawcza

Anna Frąckowiak

1

razem / razem uczeń

 

50/39

 

PRZEDMIOT

KLASA III

 

religia

Justyna  Gościniak

1

j.polski

Monika Anuszkiewicz

7

j.angielski

Dominika Trzybulska, Karolina Błaszkowska

6

j.niemiecki

Anna Biernat

2

j.niemiecki rozszerzenie

----------------------

0

j.włoski

Hanna  Kurasińska

2

j.włoski rozszerzenie

Hanna  Kurasińska

2

matematyka

Eugeniusz Świtała

3

matematyka rozszerzenie

Eugeniusz Świtała

2

historia

Mirosław Grzelczyk

3

historia rozszerzenie

----------------------

0

biologia

Irena Dziamarska

2

biologia rozszerzenie

Irena Dziamarska

3

geografia

Anna Frąckowiak

2

geografia rozszerzenie

Anna Frąckowiak

2

chemia

Halina  Pogrzebska

1

fizyka

Róża  Myszkowska

1

wiedza o kulturze

Monika Anuszkiewicz

1

przedsiębiorczość

Stefania Krause

2

wiedza o społeczeństwie

Mirosław Grzelczyk

1

wychowanie fizyczne

Grzegorz Hamrol

3

Muzyka

Przemysław Maćkowiak

1

technologia informacyjna

---------------

0

przysposobienie obronne

---------------

0

godzina wychowawcza

Mirosław Grzelczyk

1

Razem / razem uczeń

 

47 / 39 

 

 

 
Strefa Ucznia
Adres Szkoły
Prywatne Liceum Ogólnokształcące,

ul. Zielona 5, 64-100 Leszno 

Kontakt

Tel.: (0-65)-529-97-95

Fax: 0-65-5341288

e-mail

szablony stron